AZE: Davamlı İnkişaf Məqsədlərinin tətbiqi çərçivəsində təşkilatımız tərəfindən uğurla həyata keçirilən layihələrdən biri də “Bizim İstədiyimiz Gələcəyimiz” silsilə təlimlər paketi olmuşdur. Layihədə ümumilikdə 31 nəfər gənc iştirak etmişdir və layihə ümumilikdə 3 mərhələdən ibarət olmuşdur. İlkin mərhələdə davamlı inkişaf məqsədləri barədə ümumi anlayış verilmiş, növbəti mərhələlərdə iqtisadi artım və gender bərabərliyi mövzularına geniş şəkildə toxunulmuşdur.
ENG: One of the projects successfully implemented by our organization in the framework of the implementation of the Sustainable Development Goals was a series of training packages “Th Future We Want”. A total of 31 young people participated in the project and the project consisted of 3 stages. At the initial stage, a general understanding of the sustainable development goals was given, and in the subsequent stages, the issues of economic growth and gender equality were widely discussed.